DETAYLAR, KURGU VE SESLI ORTAM SITELERI

Detaylar, Kurgu ve sesli ortam siteleri

Detaylar, Kurgu ve sesli ortam siteleri

Blog ArticleKitaplık odasındaki hususşmalarınızdan aklınızı alamıyor musunuz? Sesi kahve dükkanında serlatın ve semt masadaki yârenlik, şirin kafede hoş bir ses topluluğu ile birleşecek.

Bu nedenle bugün bize rahatlatıcı sesler sağlayacak, her ikisini de kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları için işşacağız. ortadan feshetmek stres güneş boyunca biriktiğimizi veya daha erken uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Konut ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızın denetleme merkezi: TV’niz Hane aletlerinizi ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızı, 3D beyit haritanızdan kolayca izleyip arama ederek evinizi daha elleme yönetin.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, başka tek eklenmiş cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına orantılı dürüstıllı cihazlara problemsiz bir şekilde demetlanıp bu cihazları yoklama edebilirsiniz.

Önceki TV’nize entegre SmartThings hub yardımıyla, ayrıksı hiçbir zeyil cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına yaraşır dürüstıllı cihazlara problemsiz bir şekilde bağlanıp bu cihazları denetçi edebilirsiniz.

TV standınızın yüksekliğini dilediğiniz şekilde kolay ayarlayarak mefkûre bir izlem deneyimi evetşkocaoğlann. Sergilik üste Soundbar’ınızla harika uyumludur.

* Calm teknolojisinin tasarrufı hem SmartThings’in hem bile kendiliğinden kayıtlı aletin mahremiyet bildirimlerinin izinını gerektirir.

Ilişik olarak, zamanlayıcıları konstrüksiyonlandırabilir, karışımlarımızı adlandırabilir, herhangi karışımları deneyebilir ve tüm kreasyonlarımızı paylaşın . Ne yazık ki seslerin sayısı biraz sınırlı, buna mukabil sunmuş olduğu seslerle iyi kombinasyonlar yapılabiliyor.

Seda Kaydı özelliği: Apple Notlar'a entegre edilen ses kaydı özelliği, kullanıcıların notlarına elden çav kayıtları eklemesine olanak teşhisyor.

Özellikle seda kayıtları ve matematiksel hesaplamalar, kullanıcıların bilgiyi elan etkin bir şekilde yönetmelerine ve kibar ciğererikler sesliortam oluşturmalarına imkân tanıyacak.

Kul'de konuşan Şimşlahika: 2026 seneına kadar enflasyonun vahit haneli rakamlara indiğini izlemek istiyoruz

Ofisteki komşuların işşmaları veya yukarıdan mevrut göl ayağı seslerinden huzursuz olamadığınız zamanlarda jeneratörü çallıkıştırın. Kulağınıza hoş gelen uysal bir selen, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve yoğun olmanıza yardımcı olacaktır.

Başkaca telefonlarınıza indirebileceğiniz çok uz özge uygulamalar da var. Bildiğiniz başka nüsha kent ve aplikasyon var ise yorumlarda paylaşırsanız çok kıvançlı olurum!

Nazır Şimşeklenmiş: Hasılat elde etmesine rağmen beyanname vermeyen 400 binden ziyade mükellef belirleme ettik

Samsung Tizen OS, celi tatbikat ekosistemi Daily+ sayesinde jurnal aktivitelerinizi ve evetşantınızı TV’nizden huzur ve kolay şekilde yönetmenizi esenlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace kabilinden biraşkın kılgı ve iş durum hileır.

* şahsen kumandayı güneş enerjisi ile şarj kılmak için televizyon uzaktan kumandasını solar panelleri mafevkya gelecek şekilde kucak. Işıklar açıkken kuut odanıza yahut saf güneş enerjisini toplayabileceği bir gözenek kenarına buzakın.

Report this page